W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych we wtorek 31 października 2017 r. od 9.00 – do 17.00 Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl zaprasza do wspólnego śpiewania Litanii do Wszystkich Świętych. Specjalnie na ten dzień muzykę komponuje ks. Andrzej Daniewicz SAC, który założył w 2005 r. chrześcijański zespół rockowy „La Pallotina”. Organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy i przesyłania intencji modlitewnych.

Przez cały dzień w Kościele Wszystkich Świętych przy Placu Grzybowskim w Warszawie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Subtelna gra świateł i oprawa uroczystości, za którą odpowiada reżyser Grzegorz Boniecki, nastrajać będzie do modlitwy. Organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy i przesyłania intencji modlitewnych:

*

„Przyślij nam swoją intencję i poproś o wstawiennictwo swojego ulubionego Świętego.

Wspólnie będziemy się w Twojej intencji modlić!*

Aby złożyć intencję kliknij TUTAJ.

*

Wszystkie prośby zostaną głośno odczytane podczas Litanii.

Organizatorzy zapraszają solistów, schole, chóry i zespoły muzyczne do wspólnego śpiewania.

Uroczystość Wszystkich Świętych jest dniem radosnym. – Kościół katolicki zachęca wtedy, by szczególnie zaprzyjaźnić się z naszymi świętymi patronami. Warto zauważyć ich obecność w naszym życiu i nie zapominać, że możemy ich prosić o wsparcie w naszej codzienności. Bo właśnie to oznacza „świętych obcowanie”, w co wyznajemy wiarę podczas niedzielnej Mszy świętej – wyjaśniają inicjatorzy nieustannej litanii.

Info za —> Salvatti.pl / Archidiecezja Warszawska: Nieustanna Litania do Wszystkich Świętych