Rekolekcje_Maj_2017_900

„Kogo szukasz?” – to pytanie usłyszała Maria Magdalena, gdy przybyła do pustego grobu. A czy Ty usłyszałaś to pytanie? A może w zabieganiu i hałasie codzienności trudno było wsłuchać się w to, co Tobie dziś pragnie powiedzieć Zmartwychwstały?

Razem z ks. Markiem Chrzanowskim FDP zapraszamy dziewczyny i kobiety poszukujące swojej drogi do Niepokalanowa-Lasku! Weekendowe skupienie z Maryją rozpocznie się w piątek 19 maja wieczorem i potrwa do niedzielnego popołudnia.

– Jeżeli szukasz: powołania, „drugiej połówki”, Miłości, kogoś, z kim będziesz mogła otwarcie porozmawiać o pragnieniach swojego serca, osób podobnych do siebie, by przeżyć piękny czas na modlitwie, rozmowie, wypoczynku, ciekawego miejsca na spędzenie nietuzinkowego majowego weekendu – to przyjedź do Niepokalanowa-Lasku i zawierz się Maryi! – zachęcają organizatorzy rekolekcji.

Szczegóły i zapisy pod adresem dorota@maryjni.pl lub numerem telefonu: 691 323 010.

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, rekolekcje poprowadzi ks. Marek Chrzanowski FDP. Zawierzamy jego obecność na rekolekcjach Opatrzności Bożej i czekamy na weekend z Maryją!

*