9. dzień akcji SuperMoc dla Życia

Wyruszyliśmy w trasę już o godzinie 9:00, tuż po pysznej kawie w hotelu Niespodzianka. Dziś czekał nas dystans 71 km oraz dodatkowe 20 km, pozostawione wczoraj na trasie. Prawie cały dystans został pokonany na rowerze, dopiero ostatnie kilometry Natalia pokonała biegnąc  -Tradycyjnie było bardzo zimno i nieprzyjemnie, ale dzisiaj po kilku dniach kryzysu poczułam znowu „światełko” i większe poczucie powracającej mocy – relacjonowała Natalia. Dziękujemy za modlitwę, liczne słowa wsparcia, motywacji i otuchy. Dzięki temu udało się nadrobić prawie całą trasę, pozostawiając jedynie 5 kilometrów do nadrobienia.

Dzisiejszy dzień to dla nas ogromny zastrzyk energii, który otrzymaliśmy od rodziny przyjmującej nas na nocleg. Państwo Czerwińscy przyjęli nas w Radoszycach z ogromną gościnnością, dając ogrom wsparcia i… jedzenia. Pysznego jedzenia! Dodatkowo zarazili nas swoją energią, ponieważ przyjechali po nas… kładem! I obiecali, że jutro będą nam towarzyszyć na trasie. Przygotowali pyszną kolację – upiekli ciasta i pączki. Odłożyli wszystkie plany, bo tak na nas czekali. Usłyszeliśmy, że śledzą każdy filmik, cytując fragmenty nagrań! Jest nam bardzo miło, że nasza pomoc dla Krzysia i Patryka jest tak pozytywnie odbierana. Dziękujemy za ten wyjątkowy i ważny czas – spotkania, motywacji, radości. Tego właśnie było nam trzeba!

Równolegle w Dobczycach i Stadnikach trwają przygotowania do powitania Natalii. Już nie możemy się jej doczekać, by uściskać ją na mecie! Dziś odbyło się spotkanie wolontariuszy zaangażowanych w organizację zakończenia wydarzenia. Wszystkich, którzy śledzą poczynania, chcieliby porozmawiać z Natalią, spędzić z nami czas, oraz przede wszystkim  – wspomóc Krzysia i Patryka, zapraszamy do Dobczyc i Stadnik już 11 lutego!

Czytaj i zobacz fotorelację na SuperMocDlaZycia.pl —> Zastrzyk energii


Finał akcji SuperMoc dla Życia

fot. supermocdlazycia.pl


WESPRZYJ AKCJĘ #POPIEŁUSZKO2017.PL
–> KLIKNIJ

 

Popieluszko2017_Misericors