To, że Polska otwiera się dziś tak bardzo szeroko na pomoc tym wszystkim, którzy jej potrzebują jest dowodem na to, że Polacy mają wielkie serce i są ludźmi, którzy rozumieją potrzeby innych i są zawsze gotowi nieść pomoc wtedy, gdy inni jej potrzebują –  powiedziała premier Beata Szydło, która była gościem przedsięwzięcia „Polska dla świata. Solidarni z ofiarami wojny” organizowanego przez Caritas Polska oraz Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Zobacz więcej —> premier.gov.pl: Premier Beata Szydło: naszym obowiązkiem jest pomoc ofiarom wojen i prześladowań


Blisko 600 gości, poruszające serce utwory Piotra Rubika, a wszystko w największej grocie solnej w Wieliczce podczas koncertu inauguracyjnego  program „Polska dla Świata” w niedzielę 12 listopada 2017 r. Odbudowę syryjskiej szkoły wesprze seria koncertów, na których oprócz oratorium „Z powodu Mojego Imienia” usłyszymy utwory napisane specjalnie na rozpoczętą właśnie akcję.

Czytaj więcej —> Muzyczny start programu „Polska dla Świata” Caritas Polska i PKWP – Koncert Piotra Rubika w Wieliczce – 12 listopada 2017

Odbudowę syryjskiej szkoły można wesprzeć także wysyłając SMS o treści SYRIA na nr 72052 (koszt: 2,46 z VAT) lub przelewem na konto 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384.

Więcej informacji na temat programu na:

www.polskadlaswiata.pl

www.facebook.com/pg/polskadlaswiata

www.twitter.com/pds_polska