Gościem „Tematu Dnia” w Salve TV 16 maja 2017 był Mariusz Pilis, reżyser, dziennikarz i korespondent wojenny, były szef TAI, który w rozmowie z Ewą Pietrzak odniósł się do swojego najnowszego filmu pt: ”Teraz i w godzinę śmierci”.

Pytany o to, co różaniec zmienił w życiu bohaterów filmu, mówił:

– Jednym dał niepodległość, innym wolność, jeszcze innym poczucie stabilności i zwycięstwa w różnych życiowym sytuacjach, tak jak np.: w Nigerii zdarzają się ludziom historie, których nie da się logicznie wytłumaczyć, to są momenty ocalenia od śmierci z rąk bojówki Boko Haram. To są rzeczy, które są obecne w naszym filmie – opowiadał

– Zrobiliśmy ten film w dziewięciu miejscach na świecie. To jest film, którego akcja toczy się na czterech kontynentach. Są tam rzeczywiście duże zwroty akcji – podkreślał.

Zobacz więcej —> SalveTV: Cuda różańcowe! Reżyser „Teraz i w godzinę śmierci” o mocy modlitwy


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na —> Salve TV

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve