Jezus Miłosierny / Bazylika Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Najbliższa „Łagiewnicka 22”, czyli comiesięczne spotkanie młodych w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, odbędzie się w niedzielę, 22 stycznia br. w kaplicy z cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Siostry Faustyny. Spotkanie rozpocznie się od SŁOWA. O godzinie 19.00 Eucharystia i homilia o roli słowa Bożego w życiu człowieka, którą wygłosi ks. Piotr Szyrszeń, salwatorianin, kierownik duchowy i rekolekcjonista z Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie. Po Mszy Świętej – czas dla WSPÓLNOTY przy herbacie. Osoby, które nie mogą fizycznie przybyć do Łagiewnik, łączą się przez transmisję on-line na stronie: www.faustyna.pl

Fot. fb.com/Faustyna2016

Fot. fb.com/Faustyna2016

Info za: Łagiewnicka „22” w styczniu

Tego samego dnia w USA w Narodowym Sanktuarium św. Jana Pawła II siostry z waszyngtońskiej wspólnoty Zgromadzenia MB Miłosierdzia poprowadzą kolejny „Wieczór z Jezusem Miłosiernym”. O godzinie 19.00 konferencję o miłosiernym Bogu, który daje życie, wygłosi s. Inga Kvassayová z bostońskiej wspólnoty Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Temat tej konferencji związany jest z „Marszem za Życiem”, który odbędzie się parę dni później w Waszyngtonie, a jest największą coroczną manifestacją pro-life w USA. Po konferencji – adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie i spowiedź, a na zakończenie – spotkanie przy herbacie.

„Wieczory z Jezusem Miłosiernym” organizowane są dla młodzieży, która chce podążać śladami św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II oraz odkrywać nową jakość życia w przyjaźni z Jezusem Miłosiernym.

Info za: Wieczór z Jezusem Miłosiernym w Waszyngtonie
© Copyright by Zgromadzenie  Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia