Najlepszym sposobem wychwalania Boga jest rozgłaszanie Jego cudów. Podziel się tym, co Maryja Jasnogórska uczyniła w Twoim życiu, jakiej łaski przez Jej pośrednictwo doznałeś. Strefa świadectw­ to inicjatywa, która ma na celu opowiadanie wielkich dzieł Bożych dokonanych przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej. W Roku Jubileuszu 300-lecia koronacji Jej Cudownego Wizerunku pragniemy składanymi świadectwami (świadectwo to dowód chwały!) ukazać, że Maryja jest naszą Królową! Jezus kiedyś powiedział: Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14) – tym miastem jest Jasna Góra – podziel się swoim doświadczeniem działania Maryi w Twoim życiu!

Jak to uczynić?

Przez stronę www.swiadectwa.koronamaryi.pl prześlij świadectwo o tym, jakich łask zaznałeś za przyczyną Matki Bożej z Jasnej Góry. Możesz to zrobić w formie pisemnej, audio lub video. Świadectwo możesz złożyć imiennie lub anonimowo. Świadectwa zostaną opublikowane w Internecie.

Jezus powiedział do człowieka, któremu okazał łaskę: „Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą” (Mk 5,19). Uczyń tak i Ty!

Info za —> Jasna Góra / Żywa Korona Maryi: Strefa Świadectw