Gościem „Tematu Dnia” w Salve TV był 11 października 2017 r. Maciej Bodasiński, współorganizator akcji „Różaniec do Granic”, który w rozmowie z Mateuszem Godkiem podsumował to niezwykłe wydarzenie.

– To, co nas podtrzymywało i zapraszało do organizowania „Różańca do Granic” była wiara. Dla Boga nie ma granic. Sam „projekt Ziemia” jest świadectwem tego, że On jest wszechmogący i nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli coś Panu Bogu zawierzamy do końca, to wierzymy, że Pan Bóg błogosławi, dotknie serc milionów ludzi i te serca pójdą za Bożym głosem – podkreślał Maciej Bodasiński. – Liczba osób na granicach była znacznie większa niż milion. Napływają dane z diecezji – dodawał

Pytany o pierwsze owoce tego wydarzenia, mówił: – Radość, łzy, wzruszenie, poczucie obecności Bożej, Matki Bożej. To są takie owoce „w nas”. Trudno nam wyrokować i mówić o owocach większych, szerszych w tej przestrzeni państwowej, całego Kościoła. Te owoce zostawiamy Opatrzności – zaznaczył Bodasiński.

Zobacz więcej —> Salve.tv: Owoce „Różańca do granic”. „Płakaliśmy z radości”


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na —> Salve TV

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve