Gościem Tematu Dnia w Salve TV 23 października 2017 r. był Marek Kamiński, podróżnik, polarnik, który w rozmowie z Ewą Pietrzak opowiedział o tym, co jest dla niego najważniejsze.

– Zdobycie Biegunów i pisanie książek dla dzieci to w moim przypadku podążanie własną drogą i intuicją. Ta intuicja zaprowadziła mnie na Biegun, ale też jako młody człowiek przeżyłem przygodę w Meksyku, część z nich pokrywa się z przygodami Marka (bohatera najnowszej książki Marka Kamińskiego – przyp. red) – mówił Marek Kamiński.

(…) Gdyby nie Opatrzność, nie opieka Pana Boga, to bym z tych spotkań nie wyszedł cało. Ważne jest, by usłyszeć ten głos Pana Boga w nas, to znaczy usłyszeć tę cząstkę, która jest większa niż nasze ego. Kiedy podążamy za tym głosem, to łatwiej o tę opiekę. To sprawa również zaufania, akceptacji, wdzięczności za to co jest – tłumaczył Marek Kamiński

Zobacz więcej —> Salve.tv: Marek Kamiński: Chroni mnie Opatrzność Boża


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na —> Salve TV

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve