Gościem „Tematu Dnia” w Salve TV była 8 maja 2017 red. Joanna Bątkiewicz-Brożek, dziennikarka, publicystka, tłumaczka, która w rozmowie z Ewą Pietrzak zdradziła sekrety o. Dolindo Ruotolo. – Ks. Dolindo „skradł” mi ostatnie półtora roku, ale zaprzyjaźniliśmy się i to był cudowny czas – mówiła autorka książki „Jezu, Ty się tym zajmij. O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda”

– Myślę, że cały akt zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij” to w pigułce „Dzienniczek Siostry Faustyny” w takim sensie przesłania. „Jezu, Ty się tym zajmij” to „Jezu ufam Tobie” – to jest absolutna równość – dodawała. Jak podkreślała „imię Dolindo w dialekcie neapolitańskim oznacza cierpieć”.

Zobacz więcej —> Salve.tv: Sekret o. Dolindo. Jezu, Ty się tym zajmij!


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na —> Salve TV

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve