„GRAm SERCA”. Caritas Archidiecezji Warszawskiej zbiera planszówki dla dzieci

Po sukcesie akcji „Książki pełne życia” Caritas Archidiecezji Warszawskiej zachęca do włączenia się w zbiórkę gier planszowych dla swoich najmłodszych podopiecznych. Nowe lub używane planszówki można przynosić do biura Caritas przy Krakowskim Przedmieściu.

Od kilku lat uczestnicy organizowanych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej kolonii letnich coraz chętniej spędzają swój wolny czas grając w gry planszowe. To nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim dobry sposób na integrację z rówieśnikami oraz bardzo ciekawa alternatywa dla dystansujących od otoczenia gier komputerowych czy aplikacji mobilnych – podkreślają organizatorzy kolonii Caritas

Po sukcesie przeprowadzonej jesienią 2016 roku akcji „Książki pełne życia”, w ramach której, dzięki pomocy darczyńców, warszawskiej Caritas udało się utworzyć bibliotekę dla 150 pacjentów Hospicjum Stacjonarnego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Teraz zachęca do wsparcia kolonistów. Wakacje z Caritas Archidiecezji Warszawskiej spędzi w tym roku około 800 dzieci, w tym 120 z Ukrainy i Białorusi.

Czekamy na gry nowe lub używane w bardzo dobrym stanie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 62.

Info za —> Archidiecezja Warszawska: „GRAm SERCA”. Caritas Archidiecezji Warszawskiej zbiera planszówki dla dzieci