Aktor Jim Caviezel w Łagiewnikach

fot. faustyna.pl

We czwartek – 30 marca 2017 roku – Jim Caviezel, aktor znany m.in. z roli Jezusa Chrystusa w „Pasji” Mela Gibsona złożył wizytę w łagiewnickim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Sanktuarium św. Jana Pawła II.

Aktor zjadł obiad z siostrami ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, modlił się wspólnie z nimi podczas Godziny Miłosierdzia przed cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego, a potem także w Bazylice i nawiedził celę, w której zmarła św. Siostra Faustyna.

Jim Caviezel przebywał w Polsce, aby promować najnowszy filmu dokumentalny Rycerzy Kolumba pt. „Wyzwolenie Kontynentu: Jan Paweł II i Upadek Komunizmu”, w którym jest narratorem. Uczestniczył m.in. w Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.

Jest również lektorem filmu „The Face of Mercy”, który powstał we współpracy Rycerzy Kolumba ze Zgromadzeniem Matki Bożej Miłosierdzia. Film miał już swoją premierę w Stanach Zjednoczonych, a po Świętach Wielkanocnych będzie można zobaczyć polską wersję filmu w TVP1.

 

Info za —> www.milosierdzie.pl: Jim Caviezel w Łagiewnikach – 30.03.2017 oraz foto —> Faustyna.pl: Znany m.in. z roli Jezusa w Pasji Mela Gibsona, aktor Jim Caviezel, w Łagiewnikach, 30 marca 2017