„Gwarantuję, że z nowym biskupem łódzkim, nikt z was nie spóźni się do nieba” – powiedział jałmużnik papieski abp Konrad Krajewski, podczas pierwszego spontanicznego spotkania abp. Grzegorza Rysia z łódzką młodzieżą na Uwielbieniowej Łódzi Ratunkowej w dniu 27 października 2017 r. – Ja wiedziałem, że tutaj nie ma marnowania czasu, dlatego przyprowadziłem ze sobą „kolegę”. I wy tak samo zróbcie w następnym miesiącu. I przyprowadźcie ze sobą kolegę albo koleżankę. Podzielcie się tą radością. Teraz czas na Was – zakończył abp Konrad Krajewski.

Czytaj całość —> gosc.pl: Pierwsze spontaniczne spotkanie abp. Rysia z łódzką młodzieżą

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to specjalny wieczór, raz w miesiącu, kiedy młodzi mogą mocno uwielbiać Boga. Spotkania odbywają się o godz. 19.00 w kościele Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Muzycznie nad wydarzeniem czuwa zespół Mocni w Duchu. Spotkanie animuje grupa młodzieżowa Młodość – lubię to.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to zaproponowanie młodym w Kościele czegoś bardzo atrakcyjnego, na co mogą zaprosić kolegów i nie będą się wstydzić braku profesjonalizmu. Zadaniem Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej jest wzmocnić działania na rzecz młodych, które prowadzimy regularnie podczas katechezy i pracy w parafiach. Często brakuje nam środków, aby zrobić coś profesjonalnie. Ten brak chcemy wypełnić Uwielbieniową Łodzią Ratunkową – piszą organizatorzy.

Zobacz więcej —> mocni.jezuici.pl: Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa