22 sierpnia 2017 r. z Warszawy, z parafii św. Józefa na Woli oraz z parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu wyrusza już XV rowerowa pielgrzymka do rodzinnego domu św. Siostry Faustyny w Głogowcu. Na szlaku czeka pielgrzymów sześć sanktuariów Maryjnych (Rokitno, Niepokalanów, Szymanów, Miedniewice, Domaniewice, Mąkolice).

Do Głogowca pielgrzymi dojadą 24 sierpnia. W tym dniu o 21.00 w domu św. Faustyny rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której pątnicy chcą podziękować za jej życie i posłannictwo, za osobiste ocalenie przez orędzie miłosierdzia Bożego, za wydobycie dziesiątek tysięcy ludzi z rozpaczy i nadanie im sensu życia. Pątnicy będą się też modlić za naszą Ojczyznę, za rządzących, o odwagę dla nich, by bronili interesów narodu Polskiego. Tej nocy w wigilię urodzin Świętej przed jej domem będzie urządzone pole namiotowe.

25 sierpnia ok. 8.00 odprawiona zostanie Msza św. polowa, po której pielgrzymi nawiedzą kościół parafialny w Świnicach Warckich, który jest Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Siostry Faustyny. Modlić się też będą na pobliskim cmentarzu przy grobach rodziców i rodzeństwa Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Info za —> Faustyna.pl: Na urodziny rowerem do domu rodzinnego św. Faustyny

Odwiedź —> Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia