105. numer kwartalnika "Orędzie Miłosierdzia"

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest już dostępny kolejny, 105. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” na styczeń, luty, marzec 2018 roku.

Można w nim przeczytać o stuletniej posłudze sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu i w nowo otwartym domu w Łodzi przy ul. Krośnieńskiej, gdzie u wuja Rapackiego mieszkała przed wstąpieniem do klasztoru Helena Kowalska – św. Siostra Faustyna, a także o druku pierwszych obrazków Jezusa Miłosiernego w Krakowie przy ul. Szewskiej 22, gdzie metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski poświęcił tablicę pamiątkową.

Z pielgrzymem do łagiewnickiego Sanktuarium o. Adamem Szparą MICCJ, posługującym na co dzień na Tajwanie wśród buddystów i trędowatych, rozmawia s. Diana Kuczek.

W kolejnym odcinku „W szkole św. Faustyny” ks. Karol Dąbrowski pisze o pragnieniach Jezusa, a ks. Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Co znaczy być miłosiernym w dzisiejszym świecie.

Ponadto w numerze publikowane jest świadectwo cudownego uzdrowienia ze stwardnienia rozsianego, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

„Orędzie Miłosierdzia” rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie.

Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie: www.faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Info za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”